SILKCLAY Starter Pack

149.00

SILKCLAY Starter Pack zawiera wszystkie nasze produkty w testowych pojemnościach. 

SILKCLAY

Nasz starter pack zawiera wszystkie nasze produkty w testowych pojemnościach

SilkClay Starter Pack to idealny sposób na rozpoczęcie przygody ze stylizacją włosów lub propozycja na prezent dla miłośnika stylizacji. Ten zestaw zawiera wszystkie niezbędne produkty do kompletnej stylizacji, w tym matową glinkę na bazie wody SilkClay WB, prestylery: SilkMilk i SilkSpray, puder SilkDust oraz kondycjonujący krem SilkCream. Całość zamknięta w eleganckim pudełku.

Matowa glinka to uniwersalny produkt, który można wykorzystać do tworzenia różnorodnych stylizacji. Zapewnia mocny chwyt, matowe wykończenie dzięki czemu jest idealny dla osób z przetłuszczającymi się włosami.

Odżywczy krem to niezbędnik dla osób z suchymi lub zniszczonymi włosami. Pomaga nawilżyć i odżywić włosy, utrzymując ich zdrowy wygląd.

Spray z solą morską to świetny sposób na nadanie włosom tekstury i objętości przy lekkim chwycie.

SilkMilk zwiększa objętość, ma mocny chwyt oraz nadaje tekstury. Jest idealny dla cienkich włosów pozbawionych objętości.

Puder SilkDust świetnie sprawdzi się do stworzenia tekstury i matowego wykończenia. Dodaje włosom objętości i wizualnie zagęszcza włosy.

Starter Pack to zebrane niezbędne produkty do stylizacji włosów w jednym miejscu. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć kompletną fryzurę. Świetnie nadaje się na prezent na każdą okazję.

Pudełko zawiera:

SilkSpray- 30 ml

SilkCream- 30 ml

SilkDust- 5 g

SilkClay WB- 30 ml

SilkMilk- 30 ml

SP

sp1

Starter Pack

SilkClay WB

SilkSpray

SilkMilk

SilkCream

SilkDust

Copyright  ©  2022 SILKCLAY

Made with  💛  by SILKCLAY